درباره ما

ماد چرم

این واحد تولیدی با هدف تولید محصولات چرمی مرغوب و با کیفیت  در حوزه محصولات لوکس شامل کیف پول چرمی دستی و دست بند های چرمی و حوزه محصولات انبود شامل جلد بیمه نامه ,جلد عابر بانک و جلد مدارک فعالیت خود را از سال 1389 شروع کرده است.

این واحد تنها اجناسی را به مشتریان عرضه میکند که از کیفیت بالایی برخوردار باشند از این رو تمامی محصولات تولید شده در هر دو حوزه محصولات لوکس و انبوه از بهترین نوع مواد اولیه چرم میباشند که این کیفیت بالا خود باعث متمایز شدن محصولات ما از دیگر رقبایمان شده است.

لازم به ذکر است که تولید کلیه محصولات توسط دست انجام شده که باعث حفظ اصالت محصولات می شود.

ماد چرم در قسمت محصولات لوکس به گونه ای عمل نموده است که محصول تولیدی علاوه بر زیبایی و اصالت چرم , حس لوکس بودن و القا کیفیت را نیز  به مشریان محترم داشته باشد. هم اکنون در آرشیو محصولات لاکچری ما بالغ بر هزاران نوع محصول قرار گرفته است.

این مجموعه در قسمت محصولات انبوه با عرضه  خدمات با کیفیت و ارائه انواع چاپ های متنوع و شکیل تا کنون سابقه همکاری با بیش از 500 مجموعه از جمله مشاغل مختلف دولتی و خصوصی را داشته است.

محصولات این شرکت طیف گسترده ای را تشکیل میدهند که با قیمت های مناسب و کیفیت های بالا تفاوت بسیاری را با اجناس ارزان و بی کیفیت بازار رقم زده اند.

هدف این سایت از بین بردن واسطه ها و فروش محصولات از تولید کننده به مشتری میباشد.

اهداف ما:

این مجموعه رضایت مشتری را به عنوان والاترین هدف خود میداند و همواره سعی در ارتقا کیفیت خدمات و کسب هرچه بیشتر رضایت مشتریان دارد

شماره های تماس

09180174467

09392131575

ایمیل شرکت mad.unity@gmail.com 

مشتریان ما :

ماد چرم دارای طیف گسترده ای از مشتریان  در هر دو حوزه کاری میباشد که به دنبال کیفیت محصولات به ما مراجعه نموده اند که آن ها شامل:

محصولات لاکچری:

تمامی اقشار جامعه که به زیبایی خود توجه می کنند

محصولات انبوه :

1: شعب , نمایندگان و کارگزاران محترم بیمه

2: بانک ها و موسسات مالی و اعتباری

3: صنف طلا,جواهر و سکه

آدرس شرکت :

همدان - بلوار آیت الله کاشانی - صنایع چرم ماد